karty bożonarodzeniowe

Generalnie każdy z nas otrzymał kiedyś kartkę pocztową, czy to na święta czy na imieniny.
To cudowna tradycja, z tego powodu warto od czasu do czasu nadać .
Kilka ciekawostek o kartkach właśnie.

Własnoręcznie stworzona kartka

Dobrze wybrana i ozdobiona kartka okolicznościowa czy świąteczna potrafi oddać więcej niż tysiąc słów.
Warto przejrzeć sklepy internetowe w poszukiwaniu idealnej kartki, która spodoba się naszym bliskim.
Można się również zainspirować i stworzyć taką kartę samemu. Materiały potrzebne do wykonania kartki świątecznej kupisz w każdym sklepie papierniczym.
Potrzebne będą na pewno kartki z grubego i kolorowego kartoniku.Warto też kupić kartki do quillingu. Potem wystarczy już nasza własna kreatywność.

Karta pocztowa- z wikipedii

Kartka pocztowa (karta pocztowa, pocztówka, widokówka, wcześniej zwana także odkrytką) ? najczęściej prostokątna, kartonowa kartka służąca do krótkiej korespondencji, często wysyłana nieopakowana w kopertę.
Zazwyczaj jedna ze stron kartki pocztowej podzielona jest na dwa pola: lewe, przeznaczone na treść korespondencji oraz prawe z miejscem na wpisanie adresata i naklejenie znaczka pocztowego.
Na odwrocie najczęściej wydrukowany jest obrazek. Kartki pocztowe są przedmiotem pożądania wielu kolekcjonerów, tzw.

deltiologów.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kartka_pocztowa

Wartościowe życzenia

karty bożonarodzeniowe Treść wysyłanych życzeń do najbliższych nie powinna być kalką z innych życzeń publikowanych np. w sieci. Najlepsze i najbardziej wartościowe życzenia to te spersonalizowane i wymyślone z myślą o osobie do której te życzenia wysyłamy. Można posiłkować się gotowcami, ale jak inspirację a nie gotowe rozwiązanie.

Z pewnością takie życzenia na dłużej pozostaną w czyjejś głowie i bardziej go ucieszą niż te z gotowej i wydrukowanej w milionie kopii kartki.

.

Widok do druku:

karty bożonarodzeniowe